KONST / Litografier / Färglitografi 13862070
nr 1386 2070
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 111/250. Motivet: 77x59, yttermått inklusive ram: 102x73 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:38:32
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
22 mar
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj